Hakkımızda

 

Firmamız sektöründe deneyimli, genç ve dinamik bir kadrodan oluşmaktadır. Şirketin temel amacı, temsilcisi olduğu ürünleri, katma değerli iş modeli anlayışıyla, İş Ortakları kanalı üzerinden satılmasını sağlamak ve bu ürünlerin teknik destek, lojistik ve pazarlama hizmetlerini en iyi şekilde vermek, katmış olduğu değeri sürekli şekilde artırmak, bu sayede hem İş Ortaklarının hem de sistemlerin sürekli gelişimini sağlamaktır.

Satışını yaptığımız tüm malzemeler gerek marka, gerekse de kullanım ve dayanım kalitesi olarak yıllardır tecrübe edilmiş, akaryakıt sektöründe kullanılmış ve kalitesi gerek kullanıcı gerekse de müşterilerimiz tarafından onaylanmış malzemelerdir. Sizlerin hızlı, doğru, güvenilir ve hesaplı malzeme tedarikinizi yapmak, sorunlar karşısında özel çözümler ile sizlere destek olmak için her zaman hizmete hazırız.


Temel Değerlerimiz

- Müşteriler, ilerlememizi sağlayan en önemli etkendir.
- Çalışanlar, en değerli gücümüz, kaynağımızdır.
- Kalite, vazgeçilmezimizdir.
- Devinim, geleceğimizin güvencesidir.
- Sorumluluk ve yetki devri, iş akışlarındaki belirsizliği önler, ilerlememizi sağlar.
- Dürüstlük, her işimizin temelidir.


Vizyonumuz

Sürekli ve sürdürülebilir kalite, uygun fiyat, karşılıklı güven ve dürüstlük çerçevesinde; rekabetçi fiyatlar, sürekli değişen talepler ve gelişen teknoloji ile birlikte dinamik ve yenilikçi bir yaklaşım sergilemek, müşteri memnuniyetini daim kılmak, sadık müşteriler yaratmaktır.


Misyonumuz

Yaratıcı, yenilikçi çözümler ile müşterilerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak pazarda lider olmaktır. Bütün bu hedeflere ulaşma çabamızda gerek verdiğimiz hizmetlerde, gerekse de satışın yaptığımız mallarda en iyisini yakalayarak örnek olmaktır.