Ürünlerimiz > FMT SWISS

 

FMT akışkan transferinde kullanılmak üzere çözümler üretir. Dizel, biodizel, yağ ve adblue transferinde kullanılan pompalar, sayaçlar, transfer setleri, metreler, tabancalar, filtre ve adaptörlerinin tamamı imalat kalemleridir.

Mobil yakıt transfer ünitesi

Mobil yakıt transfer ünitesi

Mobilmaster yakıt transfer ünitesi şantiyelerinize, iş makinelerinize, tarım araçlarınıza kolaylıkla yakıt ikmali yapabilmeniz için tüm ihtiyaçlarınızı aynı anda sağlayan tek üründür. 450 lt tank kapasitesi ile sizin ihtiyaçlarınıza göre 35 lt/dk’dan 60 lt/dk’ya kadar geniş bir debide ve pompa seçimi sayesinde 12 volt’tan 230 volt’a kadar ihtiyacınız olabilecek enerji aralığında çalışır. Ürün üzerinde bir otomatik kontrol valfi, otomatik tabanca, otomatik litre sayar sayaç takılabilir.

UN/ADR onaylı, kuru kullanım veya sürekli kullanımdan zarar görmez, pompa sürekli kullanıma uygundur. Tank içinde yakıt saklanmamalıdır.

Kompakt dizayn, kilitlenebilir kabin, kullanıcı dostu tasarım, seviye tespit indikatörlü, dahili topraklama ünitesi, otomatik valfi, otomatik tabanca, dahili pompa, dahili metre. (Dizel ve biodizel içindir, ticari satış için kullanılamaz).


 
Transfer seti

Transfer seti

Duvara montajlı veya tekli tasarım, 60 lt den 100 lt’ye kadar debi seçeneği, filtre, metre, otomatik tabanca, hortum seti eklenebilme imkanı, otomatik veya manuel tabancalı. (Dizel ve biodizel içindir, ticari satış için kullanılamaz). Kendinden kabinli, kaideli modeller mevcuttur.


 
Metre Sayaçları

Transfer seti

Dizel, biodizel, üre transferine uygun, elektronik ve mekanik metreler sadece 1,9 kg ağırlığındadır. 1” giriş ve çıkış ağzı, 120 lt/dk’ya kadar debi, % : ± 1 ölçüm hassasiyeti, totalizatörlü, (Ticari satış için kullanılamaz).


 

Pompa ve Pompa Setleri

Kendinden by-passlı, sifon korumalı, otomatik tabanca, hortum seti, metre takılabilir, 200 lt’den 1000 lt2ye kadar konteyner sistemlere uygulanabilir, 1” ve 2” seçilebilir giriş ve 1” çıkışlı, 50 lt/dk, 60 lt/dk, 100 lt/dk debi seçimleri. (Ticari satış için kullanılamaz).


 

Düşey Pompa Setleri

Termik korumalı motor, sifon korumalı, emiş hortumlu, hortum takımı, otomatik tabanca takılabilir, 2” giriş, 1” çıkış, dizel için uygun, (Ticari satış için kullanılamaz).

www.fmtag.com/