Ürünlerimiz > Ekpaş Ekleme Parçaları

 

Ekpaş 1971 yılından bu yana Trakya Döküm ve Haymak Döküm fabrikalarının genel distribütörü olarak toplam yıllık 10.000 ton fittings üretim kapasitesi olan iki fabrikanın ürünlerini, bayileri aracılığıyla pazarlamaktadır.

Ekpaş, bu bayileri sadece satış üniteleri olarak görmemiş, onların su, gaz ve kalorifer tesisatlarında kalitesiz ürün kullanımının yol açabileceği felaketlerin halka anlatılması konusunda bilinçlendirilmesi misyonunu da üstlenmiştir. Gerek bayiler, gerekse tesisat ustalarının pas ve mikrop üreten, gaz kaçaklarına yol açan, bu şekilde halk sağlığını tehdit eden tesisat malzemeleri kullanımına karşı bilinçlendirilmelerini sağlamak amacıyla eğitim programları içeren toplantılar düzenlemektedir.

Kaliteli ve uzun ömürlü tesisat için tesisatın niteliği dikkate alınarak boru / boru ekleme parçalarının özenle seçilmesi gereklidir. Tesisatta hatalı malzeme kullanımı tesisatın ömrünü kısaltacağı gibi, verimini de düşürmüş olacaktır. Malzeme seçimini ve uygulamasını mutlaka bu konuda uzman kişilere yaptırmak gerekmektedir. Ucuz, kalitesiz ve yanlış malzeme ve ucuz işçilikle yapılacak tesisatın randımanlı, verimli ve uzun ömürlü olmasını beklemek doğru değildir.

İdol Ticaret olarak Ekpaş marka döküm ekleme parçaları her zaman stoklarımızda bulunduruyor ve Türkiye’nin her yerine gönderiyoruz.

www.ekpas.com.tr/
www.trakyadokum.com.tr/
Online Katalog