Ürünlerimiz > Akaryakıt Malzemeleri

 
TANK SUMP (Yuvarlak)
Yüksek boğazlı, geniş taban alanı, kapaklı, dağıtım şirketleri standartlarına uygun, h:120 cm taban alanı; 130 cm genişliğinde, kapaklı, 45 kg ağırlığında, polietilenden mamul, yoğunluk 0,935–0,985 mg/dm2
TANK SUMP (Yuvarlak - Eco)
Yüksek boğazlı, geniş taban alanı, kapaklı, dağıtım şirketleri standartlarına uygun, h:100 cm taban alanı; 120 cm genişliğinde, kapaklı, 33 kg ağırlığında, polietilenden mamul, yoğunluk 0,935–0,985 mg/dm2
TANK SUMP (Kare)
Yüksek boğazlı, geniş taban alanı, kapaklı, dağıtım şirketleri standartlarına uygun, h:140 cm taban alanı; 130 cm genişliğinde, kapaklı, 46 kg ağırlığında, polietilenden mamul, yoğunluk 0,935–0,985 mg/dm2
POMPA SUMP
Su birikme hazneli, akaryakıt pompalarına uygun standartta, 23 kg ağırlığında, polietilenden mamul, yoğunluk 0,935–0,985 mg/dm2
DOLUM DOLABI
2 mm alüminyum malzemeden mamul, yanlarda hava menfezleri, kauçuk sızdırmaz contalı, ağır kaldırmayı engellemek için 2 kapaklı, ürün etiketi cepli, kapak tutuculu, kilit mekanizmalı.
4” BRONZ DOLUM KEP VE ADAPTÖR SETİ
4” Dişi x 4” Dolum adaptörü, 4” dolum kepleri ve dolum dirseği ile uyumlu. (Standart markalar), Bronz malzemeden mamul.
4” ALÜMİNYUM DOLUM KEP VE ADAPTÖR SETİ
4” Dişi x 4” Dolum adaptörü, 4” dolum kepleri ve 4” dolum dirseği ile uyumlu. (Standart markalar), Alüminyum malzemeden mamul.
3” BRONZ ÖLÇÜM KEP VE ADAPTÖR SETİ
3” Dişi x 3” ölçüm adaptörü, 3” ölçüm kepi ile uyumlu. (Standart markalar), Bronz malzemeden mamul.
3” ALÜMİNYUM ÖLÇÜM KEP VE ADAPTÖR SETİ
2” Dişi x 3” ölçüm adaptörü, 3”>2” redüksiyonlu, 3” ölçüm kepi ile uyumlu. (Standart markalar), Alüminyum malzemeden mamul.
2” NEFESLIK KEPİ
Alüminyum gövde, alüminyum bağlama elemanları, koruma telli, 1 ½” ve 2” dişli.
2” FLANŞ SETİ (ERKEK)
2” erkek flanş seti (2 parça), 2” erkek BSPT dişli flanş, Sfero döküm, galvaniz kaplı gövde, Sızdırmazlık için asbestsiz klingirik contalı, Cıvata somun takımı dahil, 2” konik rekor yerine kullanılır. 2” dişi flanş seti de bulunmaktadır.
4” FLANŞ SETİ (ERKEK)
4” erkek flanş seti (2 parça), 4” erkek BSPT dişli flanş, Sfero döküm, galvaniz kaplı gövde, Sızdırmazlık için asbestsiz klingirik contalı, cıvata somun takımı dahil, 4” konik rekor yerine kullanılır. Aşırı dolum valfi monte edilebilir. 4” dişi flanş seti de bulunmaktadır.
1½” x 2” SUMP BUATI
1 ½” sump buatı, Tüm fleksible ve yarı-fleksible boru sistemlerine uygun, 1 boru kelepçesi, 2 galvaniz kaplı flanş, 4 cıvata takımı dahil, 2” x 2 ½” sump buatı da bulunmaktadır.
4” x 6” SUMP BUATI
Tüm fleksible ve yarı-fleksible boru sistemlerine uygun, 1 boru kelepçesi, 2 galvaniz kaplı flanş, 4 cıvata takımı dahil, 6” x 6” sump buatı da bulunmaktadır.
POMPA ALTI DİK ÇEKVALF
Emişli tesisatlara uygun, 1 ½” iç dişli bağlantı, siyah boyalı yüzey.
TANK ÜSTÜ ÇEKVALF (INT)
Emişli tesisatlara uygun, 1 ½” veya 2” iç dişli bağlantı, pik döküm gövde, galvaniz kaplı yüzey.
MANIFOLT ÇEKVALF 2”
Basınçlı tesisatlara uygun, 2” dış dişli bağlantı, kaplamalı yüzey, nitril sızdırmaz cnta takımı, mukavemeti arttırılmış yay mekanizması.
SHUTT-OFF VALVE
Yüksek debili, test portlu, döküm gövde, boyalı yüzey, değiştirilebilir parçalar. 1 ½” iç dişli giriş, 2” dış dişli giriş, 1 ½” iç dişli çıkış. Çift poppetli modellerde ikinci poppet sayesinde dökülme sınırlanır.
AŞIRI DOLUM VALFİ
Tank dolumu esnasında olası aşırı dolumu önlemek için tasarlanmıştır. 4” girişli, kolay montaj, alüminyum boru, otomatik çalışma, ölçme çubuğu ile ölçüm yapılabilir ağız, yüksek akış hızı.
TAŞMA KOVASI
Sızdırmaz, araç geçişine uygun kapak, alüminyum, dökme demir, fiber kapak seçeneği, 19 lt kapasite, kolay montaj, dayanıklı hafif gövde.
POMPA ALTI FLEKSİBLE BORU
Dispenser altı ve tank üstü bağlantılarda kolaylık, tercihe göre paslanmaz veya çelik, zırhlı veya zırhsız seçenekleri, sipariş ile değişken boylarda imalat.
ÖLÇEK KABI
TSE ve ölçü ayarlar yönetmeliğine uygun, 2,5 – 5 – 10 – 20 lt hacimlerinde, boyalı, kolay ölçü alınabilen, hunili ve hunisiz modeller.
ÖLÇÜM ÇUBUĞU
Tanklardan manuel ölçüm almaya yarayan anti statik boyalı ahşaptan imal 406 cm boyunda, santimetre skalalı ölçüm çubukları.
DOLUM DİRSEĞİ
3” ve 4” değişebilen giriş ağzı, standart dolum hortumları ile tam uyum, standart dolum adaptörleri ile tam uyum, alüminyum gövde, pirinç kilitleme mekanizması, kıvılcım çıkartmaz.
SUBUL MACUNU
Tanklardaki su seviyesinin manuel tespiti için uygun.
YAKITBUL MACUNU
Tanklardaki yakıt seviyesinin manuel tespiti için uygun.
ÜRÜN ETİKETİ
Dağıtım şirketi standartlarında, değişken kapasite ve hacim yazıları, alüminyum ve eloksallı gövde 2”, 3”, 4” borulara tam uyum sağlayan kelepçe, kolay seri montaj özelliği.
GÖZLEM ÇUKURU VE KAPAĞI
Tank havuzlarında gözlem için uygun, ikaz logolu, dişli bağlantılı kapak.
SIVI CONTA
Diş ağızlarında sızdırmazlığı sağlamak için uygun, tercihe göre değişik hacimli kaplarda, kolay veya zor çözülebilen anaerobik sıvı conta.
TOPRAKLAMA BARASI
Dağıtım şirketi standartlarında, sarı gövde üzerinde yeşil ikaz logolu, bakır topraklama barası, bakalit ayakları ve toprağa kolay saplanabilen kaidesi ile.
3/4” AKARYAKIT TABANCASI
Otomatik tabanca atma özelliği, hafif alüminyum gövde, estetik görünüm, çok renk seçimli tabanca kılıfı takılabilir. Tek el ile kumanda edilen tetik, değiştirilebilir tabanca borusu, ince veya kalın tabanca borusu takabilme özelliği.
TABANCA BORUSU (İNCE - KALIN) (INT)
Standart marka tabancalara uygun, ince, kalın uç seçenekleri, uzun kısa yay seçenekleri, otomasyona uygun, otomatik yakıt kesicili.
TABANCA KILIFI
Standart markalara uygun, tabanca yüzeyini ve kullanıcıyı korumaya yönelik tasarım, akaryakıta dayanıklı malzeme, otomasyonlu sistemlerde kullanılabilir, çok fazla renk seçeneği, kolay montaj, uzun ömür.
3/4" BREAKAWAY (INT)
Aluminyum gövde, viton o-ring ile sızdırmazlık, 3,5 Atü test basıncı, 80–120 kg aralığında ideal kopma kuvveti, kopma esnasında yakıtı dışarı vermeme özelliği. 1” modeller de mevcuttur.
3/4" Z MAFSAL
3/4” erkek giriş, 3/4” dişi çıkış, alüminyum gövde, teflon yataklar, o-ring contalı, 360º kendi ekseninde ve 270º hortum ekseninde dönebilme. 1” modeller de mevcuttur.
3/4" AKIŞ KONTROL (CAMLI) (INT.)
3/4” erkek x 1” dişi, Krom kaplı zamak gövde, Conta ve O-ring sayesinde sağlanmış sızdırmazlık, yakıta dayanıklı vizör camlı.
3/4" MAFSALLI AKIŞ KONTROL (CAMLI) (INT.)
3/4” Erkek x 1” Dişi, Krom kaplı zamak gövde, Krom kaplı pirinç mafsal, Conta ve O-ring sayesinde sağlanmış sızdırmazlık, Yakıta dayanıklı vizör camlı, 360˚ derece dönebilir.
5/8” TEKRAR KULLANILABİLİR MANŞON (INT.)
5/8” H x 3/4” Erkek, Krom kaplı zamak ferrule ve nipel (fitting), Tekrar kullanılabilir kaplin tüm hortum tip ve boyutlarına uygun, O-ring yataklı, 5/8” H x M (3/4”*1, 5 de mevcuttur.) (1” ve 1”>3/4” modeller de mevcuttur.)
5/8” H X Erkek NIPEL
5/8” H x Erkek (3/4*1,5) , Krom kaplı zamak, O-ring yataklı, metrik, 1” dişi, 3/4” dişi, 3/4" erkek modelleri mevcuttur.
3/4” MANŞON
Krom kaplı zamak, 3/4” ve 1” modeller de mevcuttur.
LPG TABANCASI
Ergonomik ve kullanıcı dostu tasarım, kolay kullanım, düz mafsallı, sızdırmazlık testli, yüksek debili, sadece 1,5 kg.
LPG DİSPENSER İÇİ FİLTRE
LPG içi ürünün filtrelenmesine uygun, micron kağıt, dispenserlere göre değişen özgün tasarım.
ADBLUE TABANCASI (PP)
Adblue transferi için özel olarak imal edilmiştir. Otomatik tabanca atma özelliği, kademeli dolum, hafif paslanmaz gövde, estetik görünüm, renk seçimli tabanca kılıfı takılabilir. Tek el ile kumanda edilen tetik, değiştirilebilir tabanca borusu.
ADBLUE TABANCASI (PE)
Adblue transferi için özel olarak imal edilmiştir. manuel kullanım, hafif Pe gövde, estetik görünüm, Tek el ile kumanda edilen tetik.